فهرست ناوبری برگه ها
چاپ این مطلب

گام به گام تا امپکس۶/ رابطه‌ها موجب تخریب عملکردهای مثبت می‌شود

یک فعال در صنعت کفش گفت: حضور حداکثری تولیدکنندگان و صنعتگران از نکات مثبت هر نمایشگاهی از جمله امپکس است اما راندن تولیدکننده و ناراضی رها کردن آن از نقاط ضعف برای چنین کارهای جمعی به‌شمار می‌رود.

به گزارش خبرنگار وب‌سایت صنعت کفش؛ سعید اورنگ‌پور از شرکت بازرگانی اورانوس عرضه‌کننده انواع نخ، واکس، چسب و… از دیگر صنعتگرانی است که در امپکس۶ حضور نخواهد داشت. وی گفت: برای حضور در نمایشگاه اقدام شد اما وقتی قرار است پول را غرفه‌دار بپردازد اما انتخاب متراژ و انتخاب مکان و جانمایی با کس دیگری باشد شکل خوشایندی نیست ازاین‌رو از حضور در نمایشگاه انصراف دادیم.

او افزود: برخی سنگ‌اندازی‌ها این را به ذهن مخاطب متبادر می‌کند که متاسفانه افرادی تمایل به شرکت برخی فعالان این صنعت در نمایشگاه را ندارند. به‌طورنمونه این نشان (برند) نمایندگی چند شرکت بین‌المللی را در کشور به‌عهده دارد اما رفتارها و برخوردها به‌گونه‌ای بود که ترجیح داده شد تا شرکت نداشته باشیم. دستوری عمل کردن و تعیین تکلیف برای کسی که قرار است هزینه زمانی و مالی داشته باشد شکل مناسب و منطقی هیچ صنعتی نیست.

این صنعتگر تاکید کرد: مدیران بالادستی و نیز مسئولان برگزار‌کننده باید به قولی که به صنعتگران می‌دهند عمل کنند و به نوعی وفا به‌عهد داشته باشند که متاسفانه گاهی خلاف این انجام می‌شود.

اورنگ‌پور ادامه داد: جلب رضایت حداکثری افراد نکته مثبتی است که باید مجریان برگزار‌کننده به آن توجه ویژه داشته باشند و نباید اجازه داده شود روابط به‌جای ضوابط بر صنعت و برگزاری نمایشگاه حاکم شود. فسادهای این چنینی یکی از موانع اصلی رشد و توسعه خواهد شد و در نهایت تنها عده معدودی در صحنه باقی خواهند ماند.

وی افزود: حضور حداکثری تولیدکنندگان و صنعتگران خود یکی از نکات مثبت هر نمایشگاهی از جمله امپکس می‌تواند باشد و راندن تولیدکننده و ناراضی رها کردن آن از نقاط ضعف به‌شمار می‌رود.

مدیرعامل شرکت بازرگانی اورانوس اظهار کرد: البته نمی‌توان منکر فعالیت سالم و دلسوزانه برخی مسئولان این صنعت شد اما برخی با عملکردها و رفتارهایی که دارند تمام رفتارهای خوب را خنثی کرده و امور را زیرسوال می‌برند.

اورنگ‌پور در پایان اظهار امیدواری کرد: امپکس ظرفیت خوبی برای عرضه محصولات است امیدواریم هر سال شاهد رشد به معنای واقعی کمی و کیفی، در بخش محصولات و نیز در شکل کلان در امر برگزاری خود نمایشگاه باشیم امری که حق این صنعت و فعال آن است.

468 ad

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.