فهرست ناوبری برگه ها
چاپ این مطلب

وضعیت مالیاتی شرکت اسنپ چگونه است؟

شرکت اسنپ، اولین و بزرگترین سامانه حمل و نقل هوشمند شهری در ایران از سال ۱۳۹۳ با دریافت کلیه‌ی مجوزهای قانونی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را آغاز و تا به امروز توانسته است ضمن گسترش سرویس‌دهی خود به چهار کلانشهر تهران، کرج، اصفهان و شیراز، زمینه‌ی ایجاد ۶۰۰ فرصت شغلی به صورت مستقیم و بیش از یکصد هزار شغل به صورت غیرمستقیم را فراهم آورد.

دریافت گزارش مقبول حسابرسی از یکی از معتبرترین موسسات حسابرسی کشور از بدو تاسیس، همچنین رسیدگی و دریافت تاییده‌ی دفاتر مالی از ادار‌ه‌ی کل امور مالیاتی کشور که تنها در صورت وجود شفافیت مالی احراز و اهدا می‌گردد، نشانگر پایبندی تمام قد این مجموعه به نظام مالیاتی کشور و اهتمام اسنپ به توسعه‌ی زیرساخت‌های جمهوری اسلامی ایران است.

شفافیت عملکرد مالی اسنپ و به طور کلی، کسب‌وکارهای آنلاین بر آمده از ماهیت فضای الکترونیکی‌ست که امکان خطا را در قیاس با مدل‌های کسب‌وکار سنتی به حداقل ممکن می‌رساند و بررسی آن‌ها را برای سازمان‌های نظارتی ذی‌ربط تسهیل می‌کند. امید است که با رشد فرهنگ عمومی و تبعیت هرچه بیشتر شرکتهای خصوصی از قوانین مالیاتی، مشارکت کسبوکارهای کوچک و بزرگ در بهبود وضع اقتصادی و توسعه‌ی کلان کشور گسترش یابد

468 ad

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.