فهرست ناوبری برگه ها
چاپ این مطلب

سی و یکم خرداد ماه: شروع ثبت شناسه کالای واردکنندگان کفش در سامانه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

به گزارش خبرنگار صنعت کفش، در جلسه کارگروه شناسه کالای پوشاک که در تاریخ ۱۶/۰۱/۱۳۹۶ در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد؛ مقرر گردید تا از سی و یکم اردیبهشت سال جاری، این طرح با ثبت شناسه کالا از سوی واردکنندگان عملیاتی شود.

این جلسه که از سلسله نشست‌های این کارگروه بود با هدف جلوگیری و محدود سازی ورود کالای قاچاق به کشور تشکیل شده بود؛ مشاور وزیر صنعت، معدن و وزارت در امور پوشاک، چرم و کفش، مدیر کل دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صمت، مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک این و.زارتخانه و نمایندگانی از وزارت کشور، وزارت اطلاعات، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، تشکل‌های صنعت نساجی و پوشاک و همچنین نماینده جامعه مدیران و متخصصین صنعت کفش ایران حضور داشتند.

در این نشست مقرر شد تا با درنظر گرفتن حجم کالای قاچاق ورودی به کشور در هر صنعت، اولویت پیاده سازی طرح شناسه کالا پیاده سازی گردد که بر این اساس، واردکنندگان گروه‌ کالایی پوشاک از تاریخ ۳۱/۲ و واردکنندگان گروه کالایی پایپوش از تاریخ ۳۱/۳ نسبت به ثبت شناسه کالای خود در سامانه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به آدرس www.cid.ntsw.ir اقدام نمایند. همچنین این واردکنندگان دو ماه فرصت دارند تا نسبت به نصب این شناسه بر روی کالای خود اقدام کنند.

اطلاعات تکمیلی و نحوه ثبت نام واردکنندگان کفش متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.

468 ad

۳ دیدگاه

  1. خسته نباشید مرسی به خاطر این وبسایت مفید

    • با سلام
      سپاس از لطف شما

  2. مطلب بسیار خوبی بود.ممنون

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.