فهرست ناوبری برگه ها
چاپ این مطلب

یکمین گزارش بازارپژوهی و جایگاه‌یابی صنعت کفش ایران منتشر شد

  • سرانه مصرف کفش در مناطق شمال و شمال‌غرب تهران چند جفت است؟
  • از این تعداد سرانه چند جفت چرمی و چند جفت غیرچرمی است؟
  • گروه‌های سنی مختلف در شمال و شمال‌غرب تهران بطور متوسط چقدر برای هر جفت کفش هزینه می‌کنند؟
  • موثرترین روش تبلیغات در این مناطق کدام است؟
  • مهم‌ترین معیار انتخاب کفش برای مشتریان بالقوه در این مناطق چیست؟
  • جایگاه برندهای منتخب تولیدکننده و عرضه‌کننده کفش در این مناطق نسبت به یکدیگر چگونه است؟
  • مهم‌ترین دلیل نفوذ کفش‌های چینی در بازار شمال و شمال‌غرب تهران کدام است؟
  • رفتار خرید آنلاین خریداران کفش در شمال و شمال‌غرب تهران چگونه است؟
  • ساکنین این مناطق برای خرید کفش خود به کجا مراجعه می‌کنند؟
  • و ….

پاسخ به سوالات فوق و دهها سوال از این قبیل که می‌تواند در جهت گیری استراتژیک شرکت‌ها اثرگذار باشد؛ همواره از مهم‌ترین دغدغه‌های تولیدکنندگان و فعالان صنعت کفش بوده‌است. بخصوص آنکه در شرایط کنونی که در این صنعت رکود بی‌سابقه‌ای حکمفرماست؛ دستیابی به این اطلاعات می‌تواند در ارتقای سهم بازار موثر واقع شود. در یکمین گزارش بازارپژوهی و جایگاه‌یابی صنعت کفش ایران که توسط دپارتمان مدیریت بازار شرکت مشاوره مدیریت آرا با همکاری “جامعه مدیران و متخصصین صنعت کفش ایران” تهیه گردیده ؛ بدین سوالات و بسیاری از سوالات دیگر پاسخ داده شده است.

این گزارش شامل پنج بخش اصلی می‌باشد. در بخش ابتدایی به بررسی وضعیت کلی صنعت کفش ایران در قالب ارائه آمار و ارقام تولید، مصرف، صادرات و واردات پرداخته‌ایم. در بخش دوم وضعیت صنعت کفش تهران را مورد بررسی قرار داده‌ایم. در بخش سوم این گزارش، یافته‌های حاصل از مطالعات میدانی و نظرات خبرگان صنعت که حاوی اطلاعاتی جذاب، ارزشمند و کاربردی برای فعالان صنعت است را تجزیه تحلیل نموده‌ایم. در بخش بعدی به بررسی جایگاه برندهای منتخب تولیدکننده و عرضه‌کننده ایرانی و خارجی کفش در دو گروه چرمی و غیرچرمی پرداخته‌ایم و در بخش نهایی نیز با توجه به اطلاعات ماخوذه از بخش‌های سوم و چهارم، راهکارهایی را در جهت افزایش فروش و ارتقای بهره‌وری تولید ارائه نموده‌ایم.

این گزارش در دو سطح نقره‌ای و طلایی برای دسترسی طیف‌های مختلف فعالان صنعتی و صنفی کفش تهیه گردیده است. قیمت گزارش طلایی ۱۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال (یک میلیون و سیصد هزار تومان) و قیمت گزارش نقره‌ای ۱٫۴۰۰٫۰۰۰ ریال (یکصد و چهل هزار تومان) می‌باشد که متقاضیان برای تهیه هرکدام از این گزارش‌ها می‌توانند با دبیرخانه جامعه صنعت کفش ایران و با شماره‌های ۰۲۱۸۸۸۹۱۱۹۷ تماس حاصل نمایند.

دانلود بروشور معرفی یکمین گزارش بازارپژوهی و جایگاه‌یابی صنعت کفش ایران با کلیلک بر لینک زیر :

http://www.arahg.com/images/ReportFArsi/BorooShur-BP-5-95.pdf

468 ad

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.