فهرست ناوبری برگه ها
چاپ این مطلب

نمایشگاه کفش استان قم، یکی از بهترین نمایشگاه‌های استان طی دو سال اخیر بود

سید مهدی صادقی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در تالار امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، با اشاره به لزوم همکاری مدیران استان برای اجرای طرح رونق تولید اظهار کرد: با همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های استان قم می‌توانیم مشکلات را در زمینه اجرای طرح رونق تولید حل کنیم.

وی ادامه داد: برنامه‌هایی برای بزرگداشت دهه فجر در استان قم پیش بینی شده است و باید مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برای حضور فعال در این برنامه‌ها برنامه ریزی کنند.

استاندار قم افزود: امیدواریم که در سایه توجه خداوند وضعیت بارندگی در استان بهبود پیدا کند.

صادقی با اشاره به پروژه‌های دهه فجر استان قم اظهار کرد: امسال در دهه فجر ۱۴۶ پروژه به ارزش ۴۹۲ میلیارد تومان در استان به بهره برداری خواهد رسید و امیدواریم که قدم‌های بزرگی را در زمینه توسعه استان قم برداریم.

وی ادامه داد: نمایشگاه کفش استان قم، یکی از بهترین نمایشگاه‌های استان طی دو سال اخیر بود، این نمایشگاه برای استان قم، اعتبار است و تولیدکنندگان فرش استان صادرات زیادی دارند، بقیه نمایشگاه‌های استان باید مانند نمایشگاه کفش قم باشند.

استاندار قم در پایان خاطرنشان کرد: مدیران استان با تقویت انگیزه‌ها می‌توانند مشکلات را حل کنند، این مساله در قضاوت دیگران از عملکرد آن‌ها تاثیر خواهد داشت و هماهنگی بین مدیران استان قم موجب حل مشکلات می‌شود

468 ad

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.