فهرست ناوبری برگه ها
چاپ این مطلب

صدور پروانه بهره برداری موقت برای تولیدی های کفش بدون پروانه

در یازدهمین جلسه این ستاد که امروز به ریاست استاندار برگزار شد مصوب شد با مساعدت محیط زیست پروانه بهره برداری موقت به واحد های تولید کفش بدون مجوز که در محدوده های شهر فعالند داده شود تا ظرف سه سال به شهرک صنعتی تخصصی کفش منتقل شوند.

در استان حدود دویست واحد تولید کفش وجود دارد که نیمی از آنها پروانه بهره برداری ندارند.

در این جلسه پرداخت حدود ۴۷ میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت و نوسازی و بازسازی به نوزده واحد تولیدی کوچک و متوسط و نیمه تمام با بیش از ۶۰ درصد پیشرفت تصویب شد.

در جلسه امروز ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گزارش عملکرد پرداخت تسهیلات به بخش صنعت و کشاورزی ارائه شد.

براساس این گزارش از ۷۶۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی سهم استان در سال ۹۶ برای رونق تولید تا به حال ۱۳۸ میلیارد تومان به ۳۱۵ واحد تولیدی واجد شرایط در بخش صنعت و کشاورزی پرداخت شده است.

بیش از نود درصد این تسهیلات در بخش سرمایه در گردش بوده و برای بازسازی و نوسازی تنها ۱۹۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

 در این جلسه مشکلات مالیاتی، بیمه و بانکی هفت واحد تولیدی و صنعتی هم بررسی و برای رفع آنها تصمیم گیری شد.

 استاندار در این جلسه با تبریک دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت در دهه فجر یکصد و چهل و شش طرح با بیشت از ۴۹۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری افتتاح می شود.

 آقای صادقی با انتقاد از کندی روند صدور پروانه بهره برداری موقت برای واحد های تولید کفش بدون مجوز / از معاون توسعه اقتصادی خود خواست ظرف ده روز آینده این موضوع را ساماندهی کند.

 استاندار همچنین بر ضرورت تعامل انگیزه و هماهنگی هر چه بیشتر دست اندکاران اجرایی برای حل سریع تر و بهتر مشکلات پیش روی رونق تولید تاکید کرد.

468 ad

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.